info@medresa.edu.ba

Hor Medrese nastupio na Svečanoj akademiji Općine Travnik povodom Dana državnosti BiH

U velikoj sali Centra za kulturu općine Travnik u četvrtak, 24.11., je uz bogat kulturni program održana Svečana akademija povodom Dana državnosti Bosne i Hercegovine, na kojoj je nastupio i hor Elči Ibrahim-pašine medrese.

U uvodnom dijelu prisutnima se obratio načelnik Općine Travnik Kenan Dautović, a nakon toga je uslijedio kulturni program u kojem su učestvovali oni najmlađi, polaznici travničkih obdaništa. Nakon njih, učešće su uzeli učenici osnovnih i srednjih škola, među kojima je i bio i hor Medrese, čiji nastup je izazvao emocije i oduševljenje kod prisutnih.

Čitano 183 puta